Za týden pět kilo dole bez fitka a hladovění

Po Vánocích jsme zkrásněla. Všechny vrásky jsou fuč. Nepotřebovala jsem botulin ani kyselinu hyaluronovou. Vyplnil je tuk, který kromě obličeje obsadil i místa v pase, na stehnech a zadních partiích. Prsa vynechal...

Jako každý rok v tuto dobu jsem se oblékla do sukní na gumu a volných svetrů. Teď už mě škrtí jen řetízek na krku a prstýnek, co nejde sundat ani při ponoření ruky do horkého oleje. Jak jen dostat rychle těch pět kilo dolů? Michelinův meč mi visí nad hlavou a mně pomalu dochází, že jestli s tím nic neudělám, ze zimní pneumatiky se stane letní.

Rozhodla jsem se vzít svou váhu do vlastních rukou. Nebudu čekat na nový rok, jdu na to hned. Otevřela jsem skříň, popadla váhu a uložila ji pod komínek s prádlem na žehlení, riflemi a vypasovanými halenkami. Zkrátka na místo, kam ukládám neoblíbené věci. 

Uvařila jsem si kávu, z talířku odebrala půlku cukroví a nalila Cinzano do menší skleničky. Zapnula jsem počítač a zadala dvě kouzelná slova – jak zhubnout. Chvilka brouzdání internetem stála za to. Kromě současné deprese z nabraných kil se přidaly deprese z přicházejícího menopauzy, ztráty estrogenu a nárůstu depresí v období přechodu. Období, jež se vyznačuje rychle se tvořícími a špatně se likvidujícími tukovými zásobami.

Vzala jsem si na klín krabici se zbytkem cukroví a snažila se zajíst frustrující pocity z mé budoucnosti. Cukr mi během chvilky dodal energii a já po další skleničce s Cinzanem našla to, co jsem potřebovala – cestu, jak zhubnout rychle, pohodlně a bez hladovění. Jak jednoduché a přirozené. Žádná chemie a odříkání. Stačí si udělat dvakrát denně dvacet minut čas a váš metabolismus se opět urychlí, spalování tuků se zvýší, tělo zpevní a vytvaruje a navíc vám vyplaví do těla hormony štěstí, které se vyplavují při jídle. Takže nejenže zhubnu, ale i omládnu!

Je rozhodnuto. Jdu do toho. Dvakrát denně během dvaceti minut pohodlně spálím 4000 kJ. Nemusím ani chodit do fitka, protože tahle úžasná aktivita se dá dělat téměř všude a nestojí ani korunu. Jediná investice se doporučuje do kvalitního oblečení a dobré hygieny. Pokud se rozhodnu trénovat sama, je třeba zakoupit ještě několik pomůcek. Z úsporných důvodů jsem zvolila trénink ve dvou, kde není potřeba už zajišťovat nic kromě sparingpartnera. Tím jsem určila alespoň pro začátek, než získám sebevědomí na trénink s někým cizím, mého přítele. 

Zpočátku budeme trénovat ráno a večer doma. Časem, až se oteplí, můžeme trénink přesunout do přírody. Odložila jsem poslední krabici s cukrovím a sepsala si na základě výpočtu odborníků tréninkový plán – desetitiminutová předehra se svlékáním (1000 kJ), další tři minuty vášnivého líbání (300 kJ), pět minut sexu (1200 kJ), předstíraný orgasmus (1 300 kJ), oblékání šatů ve spěchu (400 kJ). Jak snadné. Nasazováním kondomu se spálí jen 25 kJ, to není ani za půlku rohlíku, takže vynechávám. 

Dopsala jsem plán, oblékla si několik dalších vrstev (jinak bych přišla o 1000 kJ), zapálila svíčky, pustila hudbu a se zbytkem cukroví čekala na přítele, až přijde z fitka. Motivace je silná. Německý výzkum totiž prokázal zajímavou skutečnost – pokud se budeme oddávat milování jednou denně po dobu dvou týdnů, můžeme zhubnout až 5 kg. Takže při mém dvoufázovém tréninku budu mít svoji původní váhu už na Tři krále!

Zdroj: https://monikakleinova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=694095